28.05.2022

План-графік перевірок ДПСУ на 2021 рік

Spread the love

Відповідно до п. 77.1 ПКУ, ДПС має оприлюднювати на своєму офіційному веб-сайті План-графік документальних планових перевірок до 25 грудня року, що передує року, в якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки.

На сайті ДПС вже з’явився план перевірок на 2021 рік. За ним наступного року планують провести 6288 перевірок

24 грудня 2020 року, ДПСУ оприлюднила на своєму вебсайті План-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2021 рік.

Як і минулорічний, план-графік на 2021 рік складається з чотирьох розділів (для швидкого пошуку у файлах користуйтеся комбінацією клавіш Ctrl+F):

  • Розділ I «Документальні планові перевірки платників податків — юридичних осіб» та Розділ II «Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів» (завантажити). За ними наступного року податківці планують провести  4269 податкових перевірок.
  • Розділ ІІІ «Документальні планові перевірки фізичних осіб (завантажити). Він налічує 1664 особи, до якої планує наступного року завітати з візитом ДПС»
  • Розділ IV. Документальні планові перевірки платників податків — юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (завантажити). З таких питань податківці планують провести 355 перевірок.

Загалом у 2021 році податківці планують провести 6288 планових перевірок (для порівняння — на початку 2020 року у плані-графіку перевірок було 6147 підприємств та підприємців).

***

Зверніть увагу також:

Adblock
detector