04.12.2022

Повернення переплат та помилкових податкових платежів. Новий сервіс ДПС «Е-повернення»: як користуватись

Spread the love

Щоб спростити процедуру повернення помилково та/або надміру сплачених платежів діє сервіс «Е- повернення». Тож платники мають змогу у режимі 24/7 дистанційно подати заяву на повернення коштів через Електронний кабінет в «три кліки».

У режимі «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету платник може створити «Заяву про повернення помилково та/або надмiру сплачених сум грошових зобов’язань та пенi» (J/F 1302001) (далі — Заява), і подати її до податкової.

При створенні Заяви самостійно встановлюєте фільтр за параметрами: «рік», «період», «тип форми», зокрема «J(F)13 Запити».

З переліку запитів обираєте необхідну форму Заяви («J/F 1302001»), а потім відповідний територіальний орган ДФС: «регіон», «район» (за замовчуванням встановлено орган ДПС за місцем основної реєстрації).

Заповнюєте відповідні поля електронного документу, підписуєте та надсилаєте. При цьому реєстраційні дані платника заповнюються автоматично.

Додатково до заяви можна подати копію платіжного документа, на виконання якого помилково та/або надміру сплачений платіж перераховано до бюджету. Для цього у вкладці «Додатки» обираєте опцію «Додати» документ довільного формату (F/J 1360102) та заповнюєте обов’язкові поля форми.

Також створити таку Заяву можна у режимі «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини Електронного кабінету.

За інформацією ГУ ДПС у Донецькій області

 

Adblock
detector